Vítejte v Klubu ENERGY

Vítáme Vás na internetových stránkách Klubu Energy Šumperk! Na těchto stránkách se můžete dozvědět vše ohledně filosofie a výrobcích firmy Energy, naleznete zde program našeho KE a také některé služby, které jsou ve stálé nabídce KE Šumperk a KC ZÁBŘEH.

Akupresura

PROVÁDÍME V CENTRU ENERGY ZÁBŘEH

Akupresura je stará čínská metoda pro léčení mnoha běžných onemocnění. Zapojuje do procesu léčení vyvinutí tlaku na jisté tělesné body pro úlevu od bolesti a posilnění imunitního systému.

Už od roku 1970 je víc a víc používaná jako efektivní léčebná metoda. Akupresura představuje zcela jiný přístup k problematice odstraňování poruch pohybového aparátu.

V podstatě se jedná o přístup a uvolnění nahromaděné a zablokované energie v určitých místech na lidském těle. Když přijde k zablokování nebo ucpání akupresurních bodů, můžete pociťovat bolest nebo nepohodlí na fyzické úrovni.

Na emoční úrovni se můžete dostat do frustrace nebo podráždění a na energetické úrovni můžete zažívat pocit zranitelnosti a bezcílnosti života. Použitím hlubokého ale jemného tlaku prstů na specifické aku body se můžou energetické bloky v těle uvolnit a energie bude zase proudit a dovolí vašemu organizmu a mysli relaxovat.

To představuje nový přístup k problematice odstraňování poruch pohybového aparátu jako např. zablokovaných svalových partií a jejich nerovnováhy, omezení pohybů kloubů, stavů po úrazech a bloků páteře.

Akupresura spojuje praxí ověřené fyzio-regenerační postupy s možnostmi moderní techniky. Tímto způsobem je umožněna přesná a rychlá diagnostika, která určuje povahu reflexní stimulace přesně stanoveným postupem, který je sestavený pro individuální požadavky.

Pomocí akupresury jsme schopni vylepšit pohybový aparát komplexním působením terapeutických přístrojů, při kterém se postupně odstraňují energetické bloky svalstva, a jejich úponů a tím je docílena celková harmonizace svalového aparátu, čímž zdravé svalové partie posílí svaly dysfunkční.

Působením na akupresurní neuromuskulární a neurolymfatické body se příznivě stimuluje neurologicko reflexní efekt a lymfatické řečiště, což výrazně umocňuje konečný výsledek.

Pomocí akupresury je možné regenerovat ale i předcházet problémům pohybového aparátu. Významnou roli má akupresura i ve sportovním odvětví, pravidelnou terapií můžeme zvyšovat výkonnost,

předcházet úrazům svalů nebo pomoci při návratu do aktivního stavu po úrazech a přetíženích. Po terapii a úlevy od bolesti je možné akupresurou i zvýšit kondici organismu a rozšířit celkovou hybnost a tím zlepšit psychickou pohodu.

Kontaktní formulář

Vzhledem k tomu, že se nám množí případy, kdy nemůžeme reagovat na dotazy do poradny z důvodu, že není uvedena emailová adresa nebo je vyplněna nesprávně, doporučujeme vyplnit také kolonku telefonní číslo. Pomůžete nám tak ke zkvalitnění komunikace a k Vaší spokojenosti.

Otevírací doba KE Šumperk

Od 7.1.2019:

Pondělí        9:00 - 14:00
   Úterý         14:00 - 17:00

Středa          9:00 - 17:00
  Čtvrtek      14:00 - 18:00

Hlavní třída 13
 (Slovanský dům 1.patro)
 Šumperk

Nabízíme:
-komplexní vyšetření zdraví na diagnostickém přístroji Sensitiv Imago za 1.200 Kč!Na vyšetření si rezervujte asi 2 hod. Vašeho času.

E-shop

Produkty firmy Energy i jiné najdete v tomto e-shopu: prirodniprodukty.cz

Webing.cz - webhosting, webdesign Infotip.cz - informaèní a vyhledávací server